close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Witaj nieznajomy,
zaloguj się lub załóż konto.
Język
 Polski  English

Zasady i warunki

Regulamin

 1. Wszystkie zakupione produkty na naszych aukcjach wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 2. Istnieje również możliwość ODBIORU OSOBISTEGO produktów, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym w celu ustalenie daty i godziny spotkania, w siedzibie firmy: ul. 11 Listopada 49/41 Łódź.
 3. Przy zamówieniach hurtowych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 4. Do zakupionych produktów dołączamy paragon lub na życzenie fakturę.
 5. Czas realizacji zamówienia trwa od 2-5 dni roboczych. Jest to czas maksymalny w jakim wysyłamy produkt, czas dostawy zależny jest od wyboru listu/przesyłki tj. czy jest to przesyłka priorytetowa czy nie. Czas dostawy zależny jest od Poczty Polskiej.
 6. Zwrot bez podania przyczyny
  1. Towar można zwrócić tylko w przypadku gdy towar znajduje się w stanie niezmienionym, nie nosi śladów użycia, ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Zwracany Towar należy bezpiecznie zapakować i dołączyć oryginalny dowód zakupy tj. paragon lub faktura. Koszt odesłania oraz wysłania towaru pokrywa kupujący.
  2. Czas na zwrot: 14dni
  3. Adres do zwrotu:
   Nina Janina Dzimińska
   11 listopada 49/41
   91-371 Łódź
  4. Prawo odstąpienia od umowy przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. np. inna dłuość ramiączka torebki, inny kolor materiału lub ozdodby etc.
 7. Przy wysyłce produktów listami nie odpowiadamy za stan dostarczonej przesyłki i jej ewentualnych szkód (np. pęknięty grzebyk w stroiku). Nasze przesyłki są starannie zabezpieczone. Ze względu na powyższe reklamacje nie będą uznawane. Istnieje możliwość wymiany produktu na koszt klienta.
 8. Wszystkie towary są robione ręcznie dlatego mogą się niezacznie róznić od zdjęć na stronie z opisem produktu.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiana niniejszego regulaminu.
 10. Całkowita cena towaru może się różnicować w zależności od metody dostarczenia towaru.

 

Powiadomienia o nowych produktach

Firma Nina zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Rozumie się tutaj informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), listy mailingowej, oraz niektóre informacje komercyjne. Zgodę na otrzymywanie wiadomości możesz w każdej chwili odwołać wysyłając do nas email w sekcji kontakt.
 
Zapraszamy do współpracy klientów hurtowych.
 
Producent Dodatków ślubnych i komunijnych Nina prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Jeżeli jesteś klientem hurtowym, tzn. zależy Ci na ilosciach hurtowych (najczęściej informacja jest podana w opisie produktu) to masz prawo do robienia zakupów na specjalnych warunkach.
Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem statusu klienta hurtowego musisz dokonać rejestracji. Następnie napisać do nas maila na adres poczty elektronicznej kontakt@nina.biz.pl. z nazwą użytkownika podaną przy rejestracji. Wtedy ustawimy dla Ciebie konto, gdzie bedziesz widział ceny specjalnie przygotowane dla klientów hurtowych.
Jeżeli masz wątpliwości i pytania zapraszamy do sekcji kontakt. Mozesz również złożyć zamówienie drogą mailową lub telefoniczną.
Zapraszamy do współpracy.
baner nina
Copyright © Sklep Nina - dodatki komunijne 2022